Accessibility icon

Susret umrežavanja za pozive 2022. godine u sklopu klastera drugog stupa Obzora Europa

3. prosinca 2021.

Ministarstvo prosvjete, nauke, kulture i sporta Crne Gore zajedno s Ministarstvom ekonomskog razvoja i Privrednom komorom Crne Gore organizira virtualni Obzor Europa susret umrežavanja koji će se održati 14. prosinca 2021. godine. Događaj je usmjeren na stvaranje mreža, potencijalnih partnerstava i uspostavu konzorcija s ciljem pripreme zajedničkih projekata za nadolazeće pozive u 2022. godini u sklopu šest klastera drugog stupa Obzora Europa.
Registracija za sudjelovanje otvorena je svim dionicima koji bi htjeli sudjelovati u projektima suradnje, uključujući sveučilišta i istraživačke organizacije, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, vladine agencije, nevladine organizacije, kao i tvrtke. Svi zainteresirani za sudjelovanje na susretu umrežavanja mogu se registrirati do 1. prosinca 2021. godine na poveznici za registraciju.

Najnovije