Accessibility icon

Rok za LIFE Prijelaz na čistu energiju – 16. studenog 2023.

25. rujna 2023.

Life program poziva dionike koji aktivno rade na ubrzanju prijelaza na čistu energiju i dekarbonizaciji Europe da dostave svoje projektne ideje. Rok za prijavu projektnih prijedloga je 16. studenog 2023.

LIFE poziv na dostavu projektnih prijedloga za potprogram Prijelaz na čistu energiju 2023. ima 13 tema za financiranje koje pokrivaju važne aspekte olakšavanja prijelaza na čistu energiju. Stopa sufinanciranja je 95% projektnih troškova.

Poziv je dostupan na poveznici, a prijave se podnose putem portala Funding & Tenders opportunities Europske komisije gdje ćete pronaći informacije o pozivima za podnošenje prijedloga LIFE 2023 i upute za podnošenje elektroničke prijave.

Za dodatnu pomoć oko prijave možete se obratiti Nacionalnoj kontakt točki za Program LIFE.

 

 

Najnovije