Accessibility icon

Program Italija-Hrvatska 2021.-2027. – Info dani u Puli

29. studenoga 2022.

S ciljem upoznavanja potencijalnih prijavitelja sa sadržajem Programa te pravovremene pripreme za prijavu na 1. Poziv na dostavu projektnih prijedloga, Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, u suradnji sa Upravljačkim tijelom i Zajedničkim tajništvom Program Italija-Hrvatska 2021.-2027., planira organizirati informativnu radionicu u Puli dana 18. siječnja 2023.

Više informacija o info radionici u Puli bit će uskoro objavljeno na stranicama https://razvoj.gov.hr/ i https://strukturnifondovi.hr/.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

 

Najnovije