Accessibility icon

Produljenje krajnjeg roka za podnošenje prijava projekata u okviru FLAG natječaja za Podmjeru 2.2.1.!

1. ožujka 2021.

Ovim putem obavještavamo sve potencijalne prijavitelje na FLAG natječaj u okviru Podmjere 2.2.1. „Potpora aktivnostima pokretanja, razvoja i unapređenja dodatnih sadržaja na FLAG području“ iz LRSR FLAG-a Pinna nobilis da je dana 25.02.2021. objavljena izmjena FLAG natječaja u dijelu produženja krajnjeg roka za podnošenje prijava projekata i radi ispravka teksta natječaja tehničke prirode.

Krajnji rok za podnošenje prijava projekata u okviru FLAG natječaja za Podmjeru 2.2.1. je 31.03.2021. Obavijest o izmjeni FLAG natječaja zajedno s relevantnom natječajnom dokumentacijom dostupna je ovdje.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

Najnovije