Accessibility icon

Otvoren drugi poziv za prijavu projektnih ideja Saveza Alpe – Jadran u 2023. godini

21. kolovoza 2023.

Objavljen je drugi natječaj za prijavu projektnih ideja Saveza Alpe-Jadran za sufinanciranje projekata iz zajedničkog proračuna Saveza za 2023. godinu. Prijave se zaprimaju od 16. kolovoza do 2. listopada 2023. godine na adrese tematskih koordinacijskih točaka (TCP).

Savez poziva sve prihvatljive zainteresirane prijavitelje da se odazovu pozivu na natječaj, a to su: organizacije civilnog društva, tijela javne vlasti, ustanove, poduzeća i jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Savez i ovoga puta pruža financijsku potporu za:

  • troškove pripreme projekta koji će biti financiran iz EU programa (npr. Europa za građane,
    ERASMUS+, Kreativna Europa i sl.) i
  • zajedničke projekte od općeg interesa Savez Alpe-Jadran.

Ukupan raspoloživ iznos bespovratnih financijskih sredstava za dodjelu u okviru ovog poziva iznosi 30.000 eura.

Više informacija dostupno je u dokumentima u nastavku:

Savez Alpe – Jadran 2023._drugi poziv

Prijavni obrazac

Strategija razvoja geografskog područja Saveza Alpe-Jadran do 2027. godine.pdf

Najnovije