Accessibility icon

Objavljene 3. izmjene NPOO Poziva „Izgradnja, rekonstrukcija i opremanje osnovnih škola za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole“

21. studenoga 2023.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je dana 20. studenog 2023. godine 3. izmjenu Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Izgradnja, rekonstrukcija i opremanje osnovnih škola za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole“ (ref. br. NPOO C3.1. R1-I2.01). Prethodna verzija dokumentacije s danom objave 3. Izmjene Poziva prestaje biti važeća.

Mijenjaju se sljedeći dokumenti:

· Upute za prijavitelje

· Obrazac 4. Izračun maksimalnih bespovratnih sredstava po kategorijama

Izmijenjeni dokumenti dostupni su na portalu fondovieu.

 

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

 

Najnovije