Accessibility icon

Objavljen šesti Poziv na dostavu projektnih prijedloga u okviru Programa „Energija i klimatske promjene“

22. srpnja 2022.

Šesti Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Izrada baze podataka plitke geotermalne energije“ objavljen je 15. srpnja 2022. godine.

Poziv na dostavu projektnih prijedloga vrijedan 200.000,00 EUR odnosi se na projektne prijedloge kojima se planira razviti baza podataka plitke geotermalne energije, a koji mogu uključivati sljedeće aktivnosti:

  • Razvoj baze podataka za pohranu svih relevantnih podataka o plitkoj geotermalnoj energiji u Republici Hrvatskoj;
  • Razvoj online interaktivne GIS karte s prilagođenim grafičkim korisničkim sučeljem (eng. Graphical User Interface – GUI) koja pruža informacije iz skupova podataka plitke baze podataka geotermalne energije;
  • Upravljanje i administriranje projekta;
  • Promocija i povećanje vidljivosti aktivnosti.

Prihvatljivi prijavitelji su svi pravni subjekti, javni ili privatni, komercijalne ili nekomercijalne organizacije te nevladine organizacije osnovane kao pravne osobe u Republici Hrvatskoj, a projektni partneri, osim hrvatskih, mogu uključivati i pravne osobe osnovane u državama donatorima (Norveškoj, Islandu i Lihtenštajnu).

Projekti ugovoreni u sklopu Poziva sufinanciraju se sredstvima Financijskog mehanizma Europskog gospodarskog prostora 2014. – 2021. u iznosu od 100%.

Ključne informacije o Pozivu, načinu prijave te natječajna dokumentacija nalaze se na web stranici Programa.

Poziv na dostavu projektnih prijedloga otvoren je do 27. rujna 2022. godine.

Najnovije