Accessibility icon

Javni poziv za sufinanciranje projekata sredstvima Saveza Alpe Jadran

31. kolovoza 2021.

30. rujna 2021. istječe rok za prijavu na Javni poziv za sufinanciranje projekata kojega je 1. lipnja objavio Savez Alpe Jadran.
Na Javni poziv mogu se javiti organizacije koje provode međunarodni projekt, u koji su kao partneri uključene minimalno tri organizacije iz tri regije/države članice Saveza (Austrija, Slovenija, Mađarska i Hrvatska), odnosno s područja 11 regija članica Saveza koje obuhvaćaju Istarsku, Koprivničko-križevačku, Varaždinsku, Međimursku, Krapinsko-zagorsku, Primorsko-goransku županiju, austrijske pokrajine – Koruška, Štajerska i Gradišće, Vas iz Mađarske te Republiku Sloveniju.

Više informacija o samom pozivu možete pronaći u dokumentu u prilogu.
Javni poziv za sufinanciranje projekata sredstvima Saveza Alpe Jadran 2021

Najnovije