Accessibility icon

Izmjena FLAG natječaja za podmjeru 4.2.1. „Potpora za aktivnosti usmjerene podizanju svijesti građana o potrošnji i konzumaciji ribe i drugih morskih organizama“ iz LRSR-a FLAG-a

22. siječnja 2021.

Dana 15. siječnja 2021. godine FLAG Pinna nobilis objavljuje izmjenu FLAG-natječaja za Podmjeru 4.2.1. iz LRSR FLAG-a u dijelu produljenja krajnjeg roka za podnošenje prijave projekta. Rok za podnošenje prijave projekta je 12.02.2021. godine.

Izmijenjeni FLAG natječaj dostupan je na web stranici FLAGA Pinna nobilis.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

Najnovije