Accessibility icon

Izmijenjen FLAG natječaj za Podmjeru 2.2.1. u dijelu raspoloživih sredstava FLAG natječaja!

7. ožujka 2022.

Ovim putem obavještavamo sve prijavitelje na FLAG natječaj u okviru Podmjere 2.2.1. „Potpora aktivnostima pokretanja, razvoja i unapređenja dodatnih sadržaja na FLAG području“ iz LRSR FLAG-a Pinna nobilis da je dana 28.02.2022. objavljena izmjena FLAG natječaja u dijelu raspoloživih sredstava FLAG natječaja.

Raspoloživa sredstva za predmetni FLAG natječaj mijenjaju se sa 105.774,15 EUR, odnosno, 798.277,51 HRK, na 152.905,13 EUR, odnosno, 1.153.975,00 HRK.Obavijest o izmjeni FLAG natječaja zajedno s relevantnom natječajnom dokumentacijom dostupna je ovdje.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

Najnovije