Accessibility icon

Interreg Europe 2021-2027. – Otvoren je 3. poziv na dostavu projektnih prijedloga

20. ožujka 2024.

Program Interreg Europe 2021-2027 dana 20. ožujka 2024. objavio je 3. poziv na dostavu projektnih prijedloga. Natječaj će biti otvoren do 7. lipnja 2024. godine (12:00h CEST).

Program Interreg Europe podržava razmjenu i prijenos iskustava, inovativnih pristupa te jačanja kapaciteta među javnim tijelima i drugim relevantnim organizacijama diljem Europe. Cilj je poboljšati regionalne razvojne politike i instrumente, uključujući programe u okviru EU cilja Ulaganja za radna mjesta i rast. Programsko područje prošireno je na sedam novih zemalja: Albaniju, Bosnu i Hercegovinu, Moldaviju, Crnu Goru, Sjevernu Makedoniju, Srbiju i Ukrajinu. Prioritetno područje programa Interreg Europe je bolje upravljanje europskim područjem, unutar okvira ciljeva politike EU (Pametnija, Zelenija, Povezanija, Socijalnija, Europa bliže građanima, te bolje upravljanje provedbom politika regionalnoga razvoja)

Sve informacije i dokumentacija o pozivu dostupna je na mrežnim stranicama Programa.

 

Najnovije