Accessibility icon

Informativna radionica „Nova financijska perspektiva 2021. – 2027. i prilike za javni sektor“

3. svibnja 2021.

Javna ustanova „Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei“ organizira informativnu radionicu „Nova financijska perspektiva 2021. – 2027. i prilike za javni sektor“.

Informativna radionica će se održati 7. svibnja 2021. godine od 10:00 do 12:00 sati on-line (poveznice će biti dostavljene e-mailom)

Poziv i program možete preuzeti OVDJE Poziv_Nova financijska perspektiva 2021.-2027   Program_Nova financijska perspektiva 2021.-2027

Prijaviti se možete na slijedećoj poveznici:

https://docs.google.com/forms/d/1J5cOQmLyX2vCLhVcnRpyfpcdXM1FB4lMw7y0jFcZGDE/edit

Ova informativna radionica dio je aktivnosti projekta „Suradnjom i znanjem  do snažne EU regije“ koju provodi „Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei“, a sufinanciran je sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj iz operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“.

 

 

 

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Javne ustanove Regionalni koordinator Istarske županije za europske programe i fondove – Coordinatore regionale della Regione Istriana per i programmi e fondi europei.

Članak/natječaj je objavljen u sklopu provedbe aktivnosti 1.4. Mjere informiranja za (potencijalne) korisnike u sklopu projekta „Suradnjom i znanjem do snažne EU regije“.

Najnovije